A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"

Підгаєцької міської ради Тернопільської області

Методичний інтенсив для спільноти учителів математики та інформатики

Дата: 28.11.2023 19:22
Кількість переглядів: 864

Сьогодні, 28 листопада, на базі фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся виїзний методичний інтенсив для педагогічної спільноти учителів математики та інформатики Підгаєцької громади «Використання цифрових ресурсів у формуванні математичних та інформатичних  компетентностей».

Тепло зустріла у стінах рідного фізмату учасників інтенсиву завідувач кафедри інформатики  Галина Генсерук. З вітальним словом до педагогів звернувся декан факультету Мирон Гром’як. 

Доцент кафедри інформатики та методики її навчання Надія Балик, ознайомила педагогічну спільноту учителів математики та інформатики з напрямками діяльності STEM центру, обладнанням та роботою центру, а також розглянула проблему формування STEM-компетентностей в учасників освітнього процесу: цифрову компетентність учителя.

Під час екскурсії STEM центром, яку провів доцент кафедри інформатики та методики її навчання Сергій Мартинюк, учасники дізналися багато цікавого про застосування 3D-моделювання, 3D-друку; оглянули моделі замків Тернопільщини, ознайомилися з 3D-принтером, квадрокоптером, роботами.

А також і Сергій Мартинюк, і Надія Балик наголосили на можливостях штучного інтелекту, адже саме ця інновація здатна зробити наше життя продуктивнішим, ефективнішим та загалом легшим.

Досвідом роботи щодо використання учителями  цифрових засобів у професійній діяльності та формування цифрової компетентності сучасного вчителя Нової української школи ділилися учителі опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» Надія Суровець та Оксана Гнатів.

Консультант центру Марія Романишин детально зупинилась на питанні освітніх втрат та розривів, шляхах їх подолання.  Марія Василівна  переконана, що педагогам стане в нагоді  практичний досвід та окремі цікаві ідеї застосування елементів STEM-освіти у своїй діяльності.                                                      

Величезна подяка за масу отриманих позитивних емоцій, нових вражень і практичних знань людям, без яких ця пізнавальна екскурсія могла б і не відбутися - декану фізико-математичного факультету Мирону Гром’яку, завідувачій кафедри інформатики та методики її навчання, Галині Генсерук, Сергію Мартинюку, Надії Балик.

Фото без описуФото без описуФото без опису

 



« повернутися

Вхід для адміністратора